Podsumowanie piłkarskiej niedzieli.

Jedenasty dzień marca przyniósł emocje piłkarskie związane z występami naszych najmłodszych piłkarzy w Damasławku. Nielba Wągrowiec, Hat Trick Damasławek, Krajna Wyrzysk, Calcio Wągrowiec, Nielba II Wągrowiec, Krajna II Wyrzysk, Hat Trick II Damasławek oraz Calcio II Wągrowiec - oto bohaterowie dzisiejszego wydarzenia dla rocznika 2011. Grano systemem każdy z każdym, a więc każda drużyna rozegrała łącznie 7 spotkań. Na turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa - wszyscy zawodnicy byli dzisiaj zwycięzcami! :) Warto jednak pochwalić nasze oba zespoły, które zaprezentowały się z kapitalnej strony :) 56 strzelonych bramek, jeszcze więcej składnych akcji, nowe doświadczenie i zawarcie kolejnych znajomości wśród rówieśników z innych klubów - to był udany dzień dla naszych skrzatów! :) Brawo Krajna! :)

Krajna Wyrzysk wystąpiła dzisiaj w składzie: Olek Wika - Maks Pietrzak - Kacper Górski - Maciej Tomko - Nowak - Nikodem Małecki - Remik Dudziak - Kamil Wietrzykowski - Wojtek Białakowski - Ksawery Dankowski - Oskar Kasprzyk - Tymek Łukowski - Kacper Szatan - Marcel Grochowski - Kuba Małolepszy - Igor Frankowski - Konrad Zmarzlik