Wesołych Świąt!

Święta coraz bliżej, a więc nie może zabraknąć życzeń od Krajny Wyrzysk! :)

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie! Krajna Wyrzysk życzy zdrowych, pogodnych, rodzinnych oraz wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

PS: W tym poście chcielibyśmy także napisać kilka zdań związanych z piłką. Obiecujemy, że to ostatni post o piłce przed świętami :) W ostatnich tygodniach - nasi zawodnicy uczestniczyli w kilku sparingach. Oto szczegóły:
15.03 -> Hala - Osiek nad Notecią -> Rocznik 2006 - 2007 oraz 2010 - 2011 rozegrał mecz towarzyski z Orłem Osiek.
22.03 -> Hala - Osiek nad Notecią -> Rocznik 2009 rozegrał spotkanie kontrolne z Orłem Osiek.
25.03 -> Orlik - Łobżenica -> Rocznik 2007 rozegrał pojedynek sparingowy z Pogonią Łobżenica. Warto podreślić, że był to pierwszy kontakt z orlikiem od listopada, a mimo to wyglądało to całkiem nieźle :)
26.03 -> Orlik - Białośliwie -> Rocznik 2007 dzień po meczu towarzyskim z Pogonią Łobżenica - udał się do Białośliwia na gierkę z miejscową Stellą.

Dziękujemy każdemu z wyżej wymienionych przeciwników - za możliwość gry w każdym ze spotkań. Ciężko podać wyniki ze wszystkich spotkań, ponieważ ciężko zliczyć wszystkie bramki. Sparingi nota bene służą przede wszystkim nauce i zgrywaniu, a rezultaty schodzą na drugi plan. Możemy jednak zapewnić, że poszło nam dobrze :)

Co do najbliższych planów - już niebawem nasze orliki oraz żaki rozpoczną rozgrywki ligowe. Pierwszy turniej orlików zostanie rozegrany 07.04 w Złotowie, a więc już w przyszłym tygodniu. Czasu nie pozostało zatem zbyt dużo. Żaki mają natomiast rozpocząć ligę tydzień później. Przypomnijmy, że orliki zagrają w grupie Pilskiej Lidze Mistrzów z następującymi drużynami: Sparta Złotów, Fair Play Złotów, Włókniarz Okonek, Iskra Szydłowo oraz UKS Kotuń.
Żaki z kolei w Pilskiej Lidze Mistrzów będą grać z takimi oto zespołami: Akademia Piłkarska Reissa Piła, Zjednoczeni Kaczory, Football Academy Piła, UKS Kotuń oraz Zjednoczeni II Kaczory.
Nie należy także zapominać o drugiej drużynie żaków, którzy zagrają w Pilskiej Lidze Europy i trafili do grupy z następującymi drużynami: Akademia Piłkarska Reissa II Piła, Football Academy III Piła, Polonia Chodzież oraz Football Academy IV Piła.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać już na sezon wiosenno - letni i życzyć powodzenia naszym drużynom w rozgrywkach ligowych!