Podsumowanie piłkarskiej niedzieli.

Kolejny sukces Krajny Wyrzysk! Tym razem rocznika 2010 oraz 2011 na turnieju w Margoninie podczas zmagań Calcio Cup 2017! Szczegóły w dalszej części posta!

Na dzisiejszym turnieju w Margoninie zagrały następujące zespoły: Calcio Wągrowiec, Zawisza Bydgoszcz, Jadwiżański Poznań, KS Łochowo, Krajna Wyrzysk, Leśnik Margonin, Calcio II Wągrowiec oraz SZS Lipiny. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

Oto wyniki grupy A:
SZS Lipiny - Zawisza Bydgoszcz 1:2
Calcio II Wągrowiec - Krajna Wyrzysk 0:2 [Oskar Makoś, Błażej Dyl]
Zawisza Bydgoszcz - Krajna Wyrzysk 0:4 [2x Kacper Górski, Oskar Makoś, Błażej Dyl]
Calcio II Wągrowiec - SZS Lipiny 0:2
Calcio II Wągrowiec - Zawisza Bydgoszcz 0:2
Krajna Wyrzysk - SZS Lipiny 4:0 [2x Oskar Makoś, Janusz Tadych, Kacper Górski]

Tabela końcowa grupy A:
1. Krajna Wyrzysk - 9 punktów [10-0]
2. Zawisza Bydgoszcz - 6 punktów [4-5]
3. SZS Lipiny - 3 punkty [3-5]
4. Calcio II Wągrowiec - 0 punktów [0-6]

Oto komplet rezultatów grupy B:
Calcio Wągrowiec - Leśnik Margonin 3:1
KS Łochowo - Jadwiżański Poznań 0:7
Leśnik Margonin - Jadwiżański Poznań 1:2
Calcio Wągrowiec - KS Łochowo 4:0
KS Łochowo - Leśnik Margonin 0:0
Calcio Wągrowiec - Jadwiżański Poznań 1:0

Tabela końcowa grupy B:
1. Calcio Wągrowiec - 9 punktów [8-1]
2. Jadwiżański Poznań - 6 punktów [9-2]
3. Leśnik Margonin - 1 punkt [2-5]
4. KS Łochowo - 1 punkt [0-11]

Po fazie grupowej - wiedzieliśmy już, że w półfinale zostaną utworzone następujące pary: Krajna Wyrzysk zagra z Jadwiżański Poznań. Z kolei Zawisza Bydgoszcz podejmie Calcio Wągrowiec.

Oto wyniki półfinałów:
Krajna Wyrzysk - Jadwiżański Poznań 1:1 [Błażej Dyl]. W rzutach karnych ulegamy niestety naszemu rywalowi 2:3.
Calcio Wągrowiec - Zawisza Bydgoszcz 5:0

Po półfinałach - przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia w dzisiejszym turnieju.

Mecz o VII miejsce: Calcio II Wągrowiec - KS Łochowo 1:2

Mecz o V miejsce: SZS Lipiny - Leśnik Margonin 1:1. Rzuty karne: 0-2.

Mecz o III miejsce: Krajna Wyrzysk - Zawisza Bydgoszcz 6:1 [2x Janusz Tadych, 2x Błażej Dyl, Kacper Górski, Oskar Makoś]

Mecz o I miejsce: Jadwiżański Poznań - Calcio Wągrowiec 3:0

Klasyfikacja końcowa Turnieju "Calcio Cup 2017" - Rocznik 2010 oraz 2011:
1. Jadwiżański Poznań
2. Calcio Wągrowiec
3. Krajna Wyrzysk
4. Zawisza Bydgoszcz
5. Leśnik Margonin
6. SZS Lipiny
7. KS Łochowo
8. Calcio II Wągrowiec

Brawo Krajna Wyrzysk! Za nami bardzo udany weekend!

Krajna Wyrzysk wystąpiła dzisiaj w następującym składzie: Aleksander Wika - Jakub Duda - Jakub Mrotek - Kacper Górski - Błażej Dyl - Oskar Makoś - Bartek Parol - Janusz Tadych - Ignacy Karnowski

Warto podkreślić, że w naszych barwach zabrakło dzisiaj trzech zawodników: Oliwer Czerwiński, Mikołaj Bieda oraz Igor Szczepański. Sukces naszej drużyny jest więc tym większy!

Kolejna dobra informacja - Oskar Makoś został wybrany najlepszym zawodnikiem dzisiejszego turnieju. Gratulacje! Na brawa zasługuje nie tylko Oskar, ale przede wszystkim cała drużyna, bo o wynikach nie decyduje jeden zawodnik, a cały zespół. Razem wygrywamy i razem przegrywamy.